« Wizytówka dla firm ja… | Strona domowa | Projektowanie wizytów… »

Sejsa packshotów

Jako grafik współpracujący z różnymi agencjami reklamowymi mam bardzo dużo zleceń na wykonanie packshotów. Są to pojedyncze zdjęcia jakiegoś produktu, przedstawiające pozycję tego towaru na neutralnym tle. Tego typu fotografia reklamowa służy przede wszystkim do dokładnego przedstawienia oferty oraz zaprezentowania produktu. Staram się, aby przygotowane przeze mnie packshoty stawiały każdy produkt w jak najlepszej formie. Najczęściej realizuję packshoty dla sklepów internetowych.

Ostatnio otrzymałem zlecenie na przygotowanie kilkunastu profesjonalnych packshotów dla sklepu z narzędziami stolarskimi. Otrzymałem informację, że zostaną one również wykorzystane w różnych materiałach prasowych. Mając świadomość, że być może moja fotografia reklamowa trafi do branżowego czasopisma lub znanego magazynu internetowego, przystąpiłem do pracy.

Packshoty narzędzi przygotowałem w taki sposób, żeby bardzo dobrze prezentowały się w kolażach sprzedażowych. Zgodnie z życzeniem klienta, każdy produkt sfotografowany został na białym tle. Udało mi się nawiązać dłuższą współpracę z tym sklepem, dzięki czemu prawdopodobnie niedługo otrzymam zlecenie na kolejne packshoty. Tym razem mają one zostać wykorzystane również na reklamach banerowych w internecie. Będą one zamieszczane głównie na forach branżowych.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.