« Jak stać się cenionym… | Strona domowa | Tablice reklamowe war… »

Broszury reklamowe dla poradni medycznej

Przy okazji uruchomienia kolejnych oddziałów pewnej prywatnej poradni psychologicznej, otrzymałem zlecenie dotyczące przygotowania szaty graficznej broszur reklamowych. Zadanie było o tyle proste, że większość wytycznych było jasno określonych przez klienta, czyli przedstawiciela marketingowego poradni. Zwrócił on jednak moją uwagę na kiepską jakość wcześniejszych artykułów reklamowych posiadanych przez firmę. Poradziłem, aby zdecydował się na druk online, z którego osobiście korzystam od lat.

Zleceniodawcy przystali na tę propozycję i powierzyli mi realizację projektu oraz dostawę gotowych egzemplarzy broszur. Ostatecznie przygotowałem trzy rodzaje broszur, które omawiają określone przez klienta informacje oraz cechują się bardzo staranną poligrafią. Tak dobry efekt uzyskałem korzystając z usług drukarni, która wielokrotnie drukowała zaprojektowane przeze mnie broszury, a także ulotki i inne artykuły reklamowe.

Druk online nie tylko pozwolił na najlepsze pod względem jakościowym odzwierciedlenie mojego projektu w rzeczywistości, ale również sprawił, że nabrał on tak ważnych walorów użytkowych. Broszury posiadają idealne zgięcia, zszyte są w nienaganny sposób oraz idealnie przycięte. Również gramaturze papieru nie mogę niczego zarzucić. Opinię tę podzielają również zleceniodawcy, którzy niezwykle cenią sobie wysoką jakość artykułów reklamowych. Są one wizytówką firmy, a tym samym zachęcają do skorzystania z jej oferty i ponownego przejrzenia broszury przez potencjalnego klienta.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.