« Podstawowe błędy podc… | Strona domowa | Zabytki spod ziemi »

Profesjonalna grafika firmowa

Pełna i profesjonalna wizualizacja firmy jest sprawą nie do przecenienia. Projekt, wykonany przez przypadkowego grafika lub niesprawdzoną agencję w najlepszym razie będzie wyrzuconymi w błoto pieniędzmi. W najgorszym- niekorzystne lub po prostu brzydkie logo przylgnie do firmy na wiele lat, psując starania o poważanie na rynku.

Często zdarza się, że poprawiam takie właśnie pospieszne projekty. Przedsiębiorcy wiedzą, że jakość kosztuje, czasem jednak decydują się na taniego wykonawcę, który hurtowo planuje logo firmy, papier, elementy dekoracyjne, wystrój strony. W takiej sytuacji zaczynam od "inwentaryzacji" wykonanych prac- muszę wiedzieć, które elementy z wizualizacji firmy zostały wykonane i mogę je ewentualnie tylko poprawić, a które mam zaprojektować od nowa.

Istotny jest budżet

Możliwości techniczne i wiedza pozwalają mi przygotować grafiki firmowe praktycznie dla każdego odbiorcy- od małej firmy, która potrzebuje spójnej strony internetowej, aż do ogromnej korporacji, poszukującej pomysłu na nową wizualizację.

Możliwości mamy mnóstwo. Niektórzy klienci cenią sobie minimalistyczny i chłodny styl, inni wymagają ode mnie pełnej kreatywności w zakresie tak loga jak i stempli i pieczęci a nawet projektów stanowisk targowych. Tak jest, moja praca nie ogranicza się jedynie do dokumentów i stron, często tworzę również projekty identyfikatorów, tablic informacyjnych, szyldów- słowem wszystkiego, co ułatwia identyfikację tej konkretnej firmy i co pozwala jej się zdecydowanie wyróżnić na tle innych.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.