« Zabytki spod ziemi | Strona domowa | Moje wskazówki dla fo… »

Nowoczesne zawieszki na drzwi - zabawny sposób komunikacji

Zabawne zawieszki na drzwi z oryginalnymi hasłami i ciekawymi obrazkami to fantastyczny sposób niewerbalnej komunikacji, który daje jasny przekaz: "proszę nie przeszkadzać".

Nowoczesne formy zawieszek na drzwi

Zawieszki na drzwi to znany sposób komunikacji, który najchętniej stosowany jest przez hotele i pensjonaty. W wielu miejscach, które przyjmują gości z całego kraju lub nawet z całego świata zawieszki na drzwi odgrywają bardzo istotną rolę w sposobie komunikacji pomiędzy gośćmi, a obsługą hotelu. Wywieszając zawieszkę na drzwi pokoju od strony holu dajemy jasny przekaz, że w tym momencie nie chcemy, aby ktokolwiek nam przeszkadzał. Jest to szczególnie ważne dla osób, których praca polega na ciągłym podróżowaniu. Pracują oni właśnie w pokojach hotelowych i nie chcą, aby im przeszkadzano. Estetyczne i bardzo elegancko wykonane, wysokiej jakości zawieszki na drzwi stanowią również prawdziwą wizytówkę każdego hotelu. Ponadto można je również dwustronnie zadrukować. Z jednej strony może widnieć napis "proszę wejść", natomiast z drugiej "proszę nie przeszkadzać". Komunikat jest wówczas bardzo prosty i czytelny. Można również zlecić wykonanie indywidualnego projektu, dzięki czemu można być pewnym, że goście hotelowi z pewnością docenią kreatywność właścicieli.

Z czego wykonuje się zawieszki na drzwi?

Zawieszki najczęściej wykonuje się z grubego papieru kredowego, który prezentuje się niezwykle elegancko. Ponadto zawieszka staję się wówczas sztywna i odporna na wszelkie zagniecenia. Dodatkowo można również uszlachetnić druk - wówczas zawieszka staje się naprawdę szykowna. Zazwyczaj tego typu zabiegi stosują hotele pięcio i czterogwiazdkowe, które chcą, aby goście poczuli się w danym miejscu naprawdę wyjątkowo. Zawieszki można również dodatkowo zalaminować, co wpływa na ich żywotność. Laminat może być matowy, wówczas zawieszka jest bardziej czytelna, lub można zlecić laminowanie w połysku, wówczas uzyskuje się bardzo ciekawy i oryginalny efekt wizualny. Taka zawieszka z pewnością spodoba się wszystkim gościom hotelowym.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.