« Moje wskazówki dla fo… | Strona domowa | Czym się zajmuje foto… »

Podkładka biurkowa do pisania jako gadżet reklamowy

Tworząc identyfikację wizualną firmy, warto pomyśleć także o gadżetach reklamowych. Wpisujące się w wyrażającą ducha firmy stylistykę akcesoria przyciągną uwagę klienta i stworzą w jego świadomości pozytywny oraz przedsiębiorstwa – pod warunkiem że spełnią pewne kryteria.

Podkładka biurkowa do pisania jako sposób na promocję firmy

Wśród gadżetów, które będą reklamować firmę, a jednocześnie posłużą jako praktyczne dodatki to biura, czołowe miejsce zajmuje  podkładka biurkowa do pisania. W tę można wyposażyć pracowników biurowych, a dodatkowo potraktować ją jako prezent dla korzystających z usług firmy klientów. Praktyczna i ładnie wykonana z pewnością przypadnie im do gustu i zwiększy przywiązanie do firmy.

Jak wykonać atrakcyjną podkładkę reklamową?

Jako grafik, który od lat zajmuje się tworzeniem gadżetów promocyjnych dla firm, polecam Państwu zadbać o dwa najważniejsze aspekty projektu: estetykę i jakość. Jeśli podkładki biurkowe mają dobrze świadczyć o firmie, powinny mieć ciekawą formę wizualną, spójną z innymi elementami graficznymi wykorzystywanymi na materiałach promocyjnych, a także być solidnie wykonane. Wydruk należy zlecić profesjonalnej drukarni, która zadba o jakość wykorzystanego papieru, a także intensywność i wyrazistość druku. Tylko w pełni profesjonalne, ładnie zaprojektowane i wykonane podkładki właściwie spełnią swoją rolę promocyjną.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.