« Czym się zajmuje foto… | Strona domowa | Wizytówki dla firm »

Naklejki reklamowe - czy warto w nie zainwestować?

Naklejki reklamowe to podstawowa a zarazem doskonała forma promocji. Nie tylko dostarczają one informacji o ofercie, ale także przyciągają uwagę potencjalnych klientów - oczywiście pod warunkiem, że są odpowiednio zaprojektowane, czyli są ciekawe pod względem graficznym, zawierają innowacyjne hasła oraz są dopasowane do tego, co dana naklejka ma reklamować. 

Dlaczego warto zainwestować w naklejki reklamowe?

Przede wszystkim, naklejki mogą być reklamą naprawdę wszystkiego - jako grafik mogę powiedzieć, że w zaprojektowaniu odpowiedniej ulotki na potrzebę danego klienta nie ogranicza mnie w zasadzie nic - można kombinować z kolorami, kształtami, wielkością wydruku, formą. Zaprojektowane wzory są wycinane bardzo dokładnie dzięki komputerowemu wykrojnikowi, dlatego za bardzo dobre rozwiązanie uważam projekty o niestandardowych kształtach - jest to łatwe w wykonaniu, natomiast trzeba przyznać, że niestandardowy kształt naklejki zdecydowanie bardziej przyciągnie uwagę klientów, niż jakakolwiek inna ulotka w kwadracie czy kole. A przecież o to nam chodzi - o zainteresowanie odbiorcy.

Drukowanie naklejek reklamowych

Jeżeli już mamy zamiar zainwestować w naklejki, warto zadbać o to, aby wydruk był precyzyjny i jak najlepszej jakości, gdyż nic nie jest gorszym rozwiązaniem, niż zainwestowanie czasami nawet sporej kwoty w element promocji, którego później wcale nie wykorzystamy, na przykład właśnie ze względu na po prostu beznadziejną jakość wspomnianych naklejek. Dlatego też polecam dokładne zapoznanie się z ofertami różnych drukarni ze zwróceniem uwagi na parametry produkcji druku. Zanim złożymy zamówienie na miliard naklejek, warto wcześniej zlecić wykonanie dosłownie kilku sztuk, na tak zwaną próbę. Jeżeli ostateczny efekt będzie dla nas zadowalający - wówczas możemy spokojnie zainwestować w druk na dużą skalę.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.