« Pudełka z nadrukiem f… | Strona domowa | Budka fotograficzna i… »

Ciekawy gadżet dla firmy - kalendarz

Już niejednokrotnie zdarzyło mi się przeprowadzić rozmowę z potencjalnym klientem, który prosił o doradzenie w wyborze produktu będącego "fajnym gadżetem dla pracowników". W większości przypadków osoby te nie miały żadnego, nawet ogólnego pojęcia, czego konkretnie mogłyby oczekiwać.

Biorąc pod uwagę moje doświadczenie - jednym z najczęściej polecanych przeze mnie w takich sytuacjach produktów jest kalendarz firmowy. Gadżet ten ma wiele zalet - najistotniejszą jest jego praktyczność. Mało kto się go pozbędzie po otrzymaniu, co oczywiście przekłada się na kolejną bardzo istotną, także z punktu widzenia mojego fachu, zaletę - znakomite działanie reklamowe. Niezależnie od tego, czy mówimy o dużym kalendarzu firmowym wiszącym na ścianie, czy też podręcznym o formacie notatnika służącym do zapisywania najważniejszych wydarzeń - dobrze wyeksponowane logo na pewno rzuci się w oczy osobom, które mogą stać się potencjalnymi klientami firmy. Warto o tym pamiętać, sporządzając projekt - najlepiej wybrać do tego zadania osobę ospowiednio doświadczoną.

Estetycznie wykonany przez profesjonalistę firmowy kalendarz jest na pewno produktem, w który warto zainwestować - nie jest to tylko moja opinia, ale i całej rzeszy zadowolonych klientów. Otrzymywanie takowych przy różnych okazjach, jak np. firmowe wigilie, wzmacnia też przywiązanie pracownika do zakładu, co z kolei przekłada się na lepszą atmosferę w miejscu pracy. Nie zapominajmy - dobrze wykonany kalendarz firmowy musi być po prostu ładny! Gdy jego reklamowe zastosowanie za bardzo będzie rzucać się w oczy, osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.