« Ciekawy gadżet dla fi… | Strona domowa | Kierunkowskaz na firm… »

Budka fotograficzna i fotograf

Ci, którzy często organizują imprezy na koniec roku, chcą, by każde z ich kolejnych przyjęć było jeszcze lepsze niż poprzednie. Prześcigają się w pomysłach na niespodzianki, zabawy towarzyskie, prezenciki dla gości i dodatkowe atrakcje. Jedną z rzeczy, którą można zaskoczyć uczestników imprezy sylwestrowej są zdjęcia w różnych formach.

Fotograf i rekwizyty na duże imprezy

Pierwszym docenianym przez gości akcentem będzie z pewnością wynajęcie profesjonalnego fotografa. Sam fotograf na sylwestra jednak nie będzie zaskoczeniem, więc ambitni organizatorzy starają się o to, by dany fotograf miał co robić i by urozmaicić mu zadanie przynoszą na imprezę różne rekwizyty, które goście mogą wykorzystać do robienia ciekawych zdjęć. Wszelkie możliwe peruki, wąsiki, różki, uszka i chmurki dostarczą okazji do śmiechu, a przede wszystkim pozwolą na to, by fotograf stworzył fantastyczną pamiątkę z sylwestra.

Budka fotograficzna i inne gadżety

Oprócz fotografa, rekwizytów, pozowanych zdjęć na sylwestra coraz częściej wynajmuje się budki fotograficzne. Robienie sobie zwariowanych zdjęć w gronie przyjaciół na pewno ożywi każdego sylwestra, a malutkie wydruki zdjęć będą pamiątką, którą goście chętnie będą nosić w portfelu lub wkleją do pamiętnika. Organizatorzy chętnie umieszczają też na sali specjalne tła do fotografowania się, czasem w formie podobizny znanej osoby, do której można się upodobnić poprzez włożenie głowy w wycięty otwór, a czasem po prostu w konkretnym, ładnym lub zabawnym kształcie.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.