« Druk solwentowy najta… | Strona domowa | Plakat dekoracyjny »

Opracowywanie projektów graficznych dla firm

W czasach, gdy założenie własnej działalności gospodarczej nie stanowi już tak dużego wyzwania jak choćby jeszcze kilka lat wstecz, nie jest łatwo zainteresować klienta swą ofertą, nawet jeśli jest ona niepowtarzalna i zapewnia mu mnóstwo korzyści. Dzieje się tak dlatego, że mając do wyboru wiele rozmaitych ofert w każdej dziedzinie, klient staje się bardziej wymagający i zarazem podejrzliwy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na sporządzenie profesjonalnych projektów graficznych swoich materiałów reklamowych, z czym mierzę się na co dzień, przyjmując całe mnóstwo rozmaitych zamówień w tym zakresie.

Sporządzanie projektów graficznych dla firm

Z mojego doświadczenia wiem, że projekty graficzne dla firm mogą dotyczyć najróżniejszych rzeczy. Czasem jest to pierwsza pomoc w wynalezieniu odpowiedniego logotypu i stworzenie projektu firmowych wizytówek, innym razem pakiet składa się również z firmowych teczek, bloczków oraz wielu innych elementów. Cena uzależniona jest więc głównie od objętości pakietu, choć nie tylko. 



Koszt projektów graficznych dla firm

Im bardziej renomowana firma zajmuje się opracowaniem graficznym dla danego przedsiębiorstwa, tym więcej należy zapłacić za przygotowane przez nią materiały. Niejednokrotnie projektowałem dla zakładów graficznych, w których sam projekt logo mógł wynieść zarówno ok. 300 zł, jak i 800 zł. Podobnie rzecz ma się z projektem graficznym strony www, który standardowo może kosztować od ok. 1000-5000 zł. Wszystko zależy też od tego, czy jest to sklep internetowy, portal, czy inny rodzaj witryny.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.