« Opracowywanie projekt… | Strona domowa | Projekty graficzne dl… »

Plakat dekoracyjny

Plakat dekoracyjny jest genialnym elementem wystroju domu lub biura. Może stanowić element wyłącznie wizualny i po prostu estetycznie dopełniać pustą ścianę. To jednak nie wszystko - plakat tego typu może zawierać sentencje, które motywują nas do działania lub obrazy przywołujące miłe skojarzenia lub wspomnienia, o których pragnęlibyśmy pamiętać na co dzień. Dlatego świetnym pomysłem jest zakupienie podobnego elementu w sklepie, bądź niekiedy nawet na osobiste zamówienie - żeby przez wiele lat spełniał swoją funkcję i idealnie pasował do naszej przestrzeni i charakteru!

Plakaty małe i duże, monochromatyczne i kolorowe

Projektowanie plakatu dekoracyjnego było jednym z moich ulubionych zajęć na pewnym etapie pracy zawodowej. Jako grafik robiłam to na zamówienie firm produkujących postery oraz z rzadka dla osób prywatnych. Jest to wspaniała zabawa! Na plakatach tego typu zamieścić możemy niemal wszystko - zabawną grafikę, która narysujemy sami, śmieszną sentencję z obrazkiem ("Po co sprzątać, skoro można równie dobrze zgasić światło?"), cytat, zdjęcie. W zależności od pomieszczenia i charakteru, który pragniemy uzyskać, kolorystyka i styl mogą być bardzo różne - od pastelowej gamy barw z odręcznym szkicem i krojem czcionki imitującym ten pisany ręcznie, aż po dokładne co do milimetra, minimalistyczne projekty. 

Często nie musimy uciekać się do współpracy z grafikiem - dostępne modele możemy personalizować, wstawiając własne podpisy lub wybierając z ograniczonej gamy kolorów. Bawmy się!

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.