« Kolory i jak je kompo… | Strona domowa | Ach ta dzisiejsza mło… »

Katalogi reklamowe online

Grafikiem jestem od kilku dobrych lat. Zauważyłem, że niezmiennie wśród klientów dużym zainteresowaniem cieszą się katalogi reklamowe online. Wprawdzie ich produkcja wiąże się dla wielu firm z niemałym wydatkiem, ale przynosi wymierne korzyści. Dlaczego?

Internet jest obecnie bardzo mocnym kanałem marketingowym, o którym firmy chcące liczyć się na rynku nie mogą zapomnieć. Dzięki niemu nie trzeba już katalogów reklamowych drukować, co przecież generuje ogromne koszty. Zresztą dla wielu osób wygodniejsze jest przeglądanie oferty danej firmy właśnie w sieci. Poza tym nie można zapominać, że obecnie coraz więcej kontaktów handlowych odbywa się właśnie za pomocą sieci teleinformatycznych. Powszechny dzisiaj dostęp do Internetu oraz różnego rodzaju urządzeń mobilnych sprawia, że to właśnie sieć jest w chwili obecnej najlepszym kanałem sprzedaży oraz komunikacji z potencjalnym klientem.

Wprawdzie zawsze warto posiadać na stanie kilka czy kilkanaście sztuk katalogu firmowego w formie drukowanej, bo nigdy nie wiadomo czy ktoś o taki nie poprosi, ale nie ma już potrzeby drukowania setek czy tysięcy sztuk. To znaczna oszczędność pieniędzy. Umieszczenie katalogu reklamowego w sieci jest o wiele tańsze. Poza tym warto pamiętać, że nie zawsze można każdemu klientowi przekazać katalog w formie fizycznej. Jest to czasem niemożliwe np. ze względów logistycznych czy organizacyjnych. Działając w Internecie można dotrzeć natomiast do większej liczby potencjalnych klientów. Ten trend będzie się zresztą utrzymywał cały czas.

Brak komentarzy

(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.